Dla operatorów

Posiadamy największą sieć światłowodową tzw. „ostatniej mili” na obszarze powiatu Grajewskiego. Blisko 500km. Docieramy do kilku tysięcy domów jednorodzinnych oraz kilku tysięcy mieszkań w budynkach wielorodzinnych. Wdrożyliśmy technologię GPON. Posiadamy kilka niezależnych transmisji 10G do największych węzłów wymiany ruchu np. PLIX DC oraz EPIX. Dysponujemy portami 1G oraz 10G w LIM Warszawa w ramach własnych przełączników. Co możemy dostarczyć ?
  • transmisje L2 i L3 w dowolnej konfiguracji z LIM Warszawa wprost do klienta końcowego,
  • internet,
  • ciemne włókna,
  • usługi głosowe
  • telewizja
  • wiele innych.

Łącza dedykowane pod monitoring wizyjny

Wskaż nam miejsce, w którym masz monitoring i chcesz aby obraz z niego był dla Ciebie dostępny w dowolnym miejscu na świecie, a my zajmiemy się resztą. Dostosujemy sprzęt i transmisję tak, by było sprawnie i tanio. A jeśli nie masz jeszcze monitoringu, skontaktuj się z nami, zaprojektujemy wszystko od „zera”.

Opieka nad siecią firmową

Zapewniamy profesjonalne wsparcie B2B w obszarze IT. Zarządzamy sieciami naszych klientów biznesowych oraz wspieramy w kwestiach związanych z codziennym użytkowaniem komputerów, drukarek i innych urządzeń. Jeśli chciałbyś mieć profesjonalne wsparcie w swojej firmie, skontaktuj się z nami już dziś.

Sieci komputerowe od zera „zaprojektuj i wybuduj”

Mamy bardzo duże doświadczenie w projektowaniu i budowie sieci komputerowych, zarówno kablowych jak i bezprzewodowych. Zaprojektujemy dla Ciebie sieć komputerową, uwzględniając bieżące i przyszłe potrzeby. Zaproponujemy rozwiązania, które na pewno będą dla Ciebie korzystne, poczynając od okablowania poprzez zakończenia sieci a na profesjonalnej serwerowni kończąc.

Obszar dzianiagmina Grajewo

Obszar dzianiamiasto Grajewo

Obszar dzianiagmina Rajgród

Obszar dzianiagmina Wąsosz

Obszar dzianiagmina Szczuczyn

Obszar dzianiagmina Goniądz

Obszar dzianiagmina Prostki